RODZINNE MIEJSCE

NOWOCZESNE DOMKI

o nas

Poznajmy się

Cała Naprzód to kompleks NOWYCH, 16 eleganckich i przestronnych domków rodzinnych mieszczących 5-6 osób. Jest to obiekt całoroczny, więc możesz korzystać z uroków Bałtyku o każdej porze roku.

Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa naszych Gości, do każdego domku jest przypisane 1 miejsce parkingowe. Na terenie ogrodzonej działki dzieci mają dużo miejsca do biegania dodatkowo przygotowany został duży plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalnią wraz z piaskownicą.

Oczywiście, oferujemy również dostęp do WIFI w cenie pobytu.
Niepowtarzalnym atutem jest architektura obiektu oraz fakt, że jest to nowy obiekt. Mają Państwo pewność, że wyposażenie spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

16 nowych
domków
Całoroczne domki w Jastrzębiej Górze z komfortowym wyposażeniem. Przestronne wnętrze uzupełnione jest szklanym balkonem. Niepowtarzalne wnętrza, cudowne wspomnienia.
nowoczesne
wyposażenie
Nowowybudowane domki posiadają 2 sypialnie, aneks kuchenny z wysokiej klasy wyposażeniem oraz kompletną zastawę stołową.
rodzinna
atmosfera
Nadmorskie domki rodzinne wyróżniają się placem zabaw, piaskownicą, zjeżdżalnią oraz dużą przestrzenią do biegania, gdzie pociechy mogą spożytkować energię.
16 nowych
domków
Bezpieczna okolica, ogrodzony parking i zaciszna dzielnica Jastrzębiej Góry - to wszystko sprawia, że Twój wypoczynek nad Bałtykiem będzie niezapomniany.